Dawid Kownacki z golem w Bundeslidze. Trzecie trafienie Polaka dla Fortuny (VIDEO)

Data dodania: 05-05-2019 20:01

Dawid Kownacki strzelił swojego 3. gola w Bundeslidze w tym sezonie. Polski napastnik w Fortunie Duesseldorf gra od lutego.

Kownacki trafił do siatki w meczu wyjazdowym 32. kolejki z SC Freiburg. Polak wpakował piłkę do siatki w 31. minucie i wyrównał na 1:1. Takim też wynikiem zakończyło się spotkanie, chociaż Fortuna od 48. minuty grała w przewadze jednego zawodnika.

Kowancki zagrał na Schwarzwald-Stadion we Fryburgu do 73. minuty, a 5 minut wcześniej boisko opuścił Adam Bodzek. Całe spotkanie na ławce rezerwowych Fortuny przesiedział Marcin Kamiński.

Fortuna na 2 kolejki przed końcem sezonu jest na 10. miejscu w tabeli i ma pewne utrzymanie w lidze.