MLS. Przemysław Frankowski rozegrał 45 minut w meczu Chicago Fire - Real Salt Lake City (Wideo)

Data dodania: 23-06-2019 10:04

Chicago Fire zremisował u siebie z Real Salt Lake City 1:1 w sobotnim meczu amerykańskiej MLS.

Przemysław Frankowski spędził na boisku 45 minut, wchodząc z ławki rezerwowych po przerwie.

Zespół byłego zawodnika Jagiellonii Białystok wyszedł na prowadzenie w piątej minucie spotkania. Bramkę zdobył Aleksandar Katai. Goście wyrównali w 33. minucie. Rzut karny na gola zamienił Albert Rusnak.

Po remisie Chicago Fire zajmuje obecnie ósme miejsce w Konferencji Wschodniej, mając na koncie 19 punktów. W kolejnym spotkaniu przeciwnikiem "Strażaków" będzie New York Red Bulls.