Grosicki już od 1. kolejki zaczął pracować na transfer. Reprezentant Polski zdobył bramkę dla Hull City

Data dodania: 03-08-2019 21:05

Kamil Grosicki od gola zaczął sezon 2019-2020 angielskiej Championship. To dobra wiadomość dla Polaka i dla Hull City, bowiem zarówno zawodnik, jak i klub czekają na ofertę.

O tym, że Grosicki chce odejść, a Tygrysy go sprzedać ze względu na ogromną pensję, słychać od dłuższego czasu. Tym bardziej, że Hull City stracili już pieniądze, które dostają przez jakiś czas spadkowicze z Premier League, a które mają zapewnić bardziej miękkie lądowanie po wylocie z piłkarskiej raju na Wyspach.

Grosicki w 1. kolejce Championship już w 3. minucie wyjazdowego spotkania ze Swansea City trafił do siatki i dał Hull prowadzenie. Gospodarze jednak w II połowie odwrócili losy meczu. W 47. minucie wyrównał Borja Baston, a w 49. minucie Mike Van der Hoorn trafił na 2:1. Takim wynikiem zakończyła się potyczka na Liberty Stadium.

Grosicki zagrał do 69. minuty. Zmienił go Josh Bowler.