Skorupski z genialną interwencją po strzale Ronaldo! Jego zespół przegrał jednak z Juventusem, a Polak mógł więcej zrobić przy pierwszym golu. Szczęsny nie zagrał

Data dodania: 19-10-2019 22:42

Z polskich bramkarzy w meczu Juventusu z Bologną zagrał tylko Łukasz Skorupski. Polak zaprezentował się w Turynie z dobrej strony, ale dwa gole puścił i jego zespół przegrał na boisku giganta.

Wojciech Szczęsny tym razem zasiadł na ławce rezerwowych Juventusu. Miejsce w bramce zajął Gianlugi Buffon. W bramce Bologny zagrał za to Łukasz Skorupski i w 80. minucie popisał się taką interwencją.

Wcześniej Skorupski nie dał rady jednak zatrzymać w 19. minucie mocnego strzału Cristiano Ronaldo w "krótki róg", a w 54. minucie uderzenia Miralema Pjanicia na 2:1. Bramkę dla gości zdobył w 26. minucie Danilo, który kapitalnym strzałem pokonał Buffona.

Juventus po wygranej z 22 punktami w 8 meczach otwiera tabelę Serie A. Bologna z 9 oczkami jest na 12. lokacie.