Kontuzja skrzydłowego Juventusu FC. Nie zagra co najmniej dwa tygodnie

Data dodania: 25-11-2019 12:23

Douglas Costa będzie pauzował przez dwa tygodnie - informują włoskie media.

Skrzydłowy Juventusu FC w ostatnim starciu 13. kolejki włoskiej Serie A z Atalantą Bergamo (3:1) nie wyszedł w podstawowej jedenastce. Na boisku pojawił się w 58. minucie zmieniająć Rodrigo Bentancura.

Brazylijczyk tym meczu niestety doznał kontuzji. Po szczegółowych badaniach okazało się, że zmaga się z urazem prawego uda i jego przerwa potrwa co najmniej dwa tygodnie.

W tym sezonie 29-latek rozegrał pod wodzą Maurizio Sarriego łącznie 7 spotkań, strzelił 1 bramkę i zanotował 2 asysty. Jego umowa z klubem ze stolicy Piemontu jest ważna do 30 czerwca 2022 roku.

Źródło: Football Italia