Mateusz Klich bombą przypieczętował wysoką wygraną Leeds United. Wcześniej strzelił gola na 2:0 (VIDEO)

Data dodania: 30-11-2019 19:06

Mateusz Klich strzelił dwa gole dla Leeds United w meczu z Middlesbrough FC w 19. kolejce The Championship. Pawie wygrały aż 4:0, a Polak kapitalnie przymierzył, ustalając wynik końcowy.

Już w 3. minucie prowadzenie na Elland Road dał gospodarzom Patrick Bamford. Wynik podwyższył w 45. minucie Matuesz Klich, trafiając po raz 2. w tym sezonie do siatki rywali Leeds United.

Na 3:0 podwyższył Helder Costa w 67. minucie, a 6 minut później Klich kropnął kapitalnie i ustalił wynik na 4:0.

Klich rozegrał całe spotkanie. Na ławce rezerwowych gospodarzy spotkanie spędzili Kamil Miazek oraz były gracz Lecha Poznań Barry Douglas, a poza kadrą meczową Leeds znalazł się Mateusz Bogusz.

Leeds United walczą o awans do Premier League. Z 40 punktami są liderem.