Atak roju pszczół przerwał mecz w Tanzanii (Wideo)

Data dodania: 23-12-2019 18:30

Atak pszczół zakłócił przebieg spotkania Pucharu Tanzanii Young Africans - Iringa United (4:0). Przerażeni piłkarze kładli się na murawę lub uciekali przed rojem.

Mecz 3. rundy Pucharu Tanzanii, w którym spotkały się drużyny Young Africans i Iringa United został przerwany na osiem minut z powodu ataku roju pszczół.

Owady uniemożliwiły zawodnikom prowadzenie gry. Piłkarze w panice kładli się nieruchomo na murawie w obawie przed użądleniem. Część z nich salwowała się ucieczką. Obrońca Young Africans, Ally Sonso po użądleniu potrzebował pomocy medycznej.