Debiut Mikela Artety w Arsenalu FC niezbyt udany. "Kanonierzy" zremisowali na wyjeździe z AFC Bournemouth

Data dodania: 26-12-2019 17:30
Debiut Mikela Artety w Arsenalu FC niezbyt udany.

W 19. kolejce angielskiej Premier League AFC Bournemouth zremisowało u siebie z Arsenalem FC 1:1 (1:0).

Do przerwy "The Cherries" prowadzili 1:0 z "Kanonierami". W 35. minucie na listę strzelców wpisał się Dan Gosling, a asystował mu Jack Stacey.

Podopieczni Mikela Artety do wyrównania doprowadzili dopiero w 64. minucie. Bramkę strzelił Pierre-Emerick Aubameyang.

Warto dodać, że cały mecz na ławce rezerwowych w zespole gospodarzy przesiedział Artur Boruc.