La Liga. CD Leganes wygrało z Realem Sociedad na Estadio Municipal! Bramka na wagę zwycięstwa padła w samej końcówce

Data dodania: 02-02-2020 13:57

W pierwszym niedzielnym meczu 22. kolejki hiszpańskiej La Liga CD Leganes pokonało Real Sociedad 2:1 (0:1).

W 20. minucie wynik otworzyli piłkarze Realu Sociedad. Na listę strzelców wpisał się Alexander Isak, a asystę przy jego bramce zanotował Luca Sangalli. Do przerwy rezultat nie uległ zmianie. Na początku drugiej połowy gospodarze wyrównali wynik. W 49. minucie gola zdobył Kenneth Omeruo po asyście Martina Braithwaite'a.

Wydawało się, że taki wynik pozostanie już do końca meczu, ale w doliczonym czasie gry "Los Pepineros" strzelili na 2:1. Bramkę na wagę zwycięstwa trafił Oscar.