Krzysztof Piątek strzelił pierwszego gola w Bundeslidze! Jego drużyna w delegacji zremisowała z Fortuną Duesseldorf. Padło aż sześć bramek

Data dodania: 28-02-2020 22:54

W 24. kolejce niemieckiej Bundesligi Hertha BSC zremisowała na wyjeździe 3:3 (0:3) z Fortuną Duesseldorf. Bramkę w tym spotkaniu zdobył Krzysztof Piątek!

Hertha Berlin przegrywała do przerwy z ekipą "F95" aż 0:3. Na listę strzelców w zespole gospodarzy wpisali się Kenan Karaman (dwukrotnie) oraz Erik Thommy.

W 64. minucie Thommy zaliczył bramkę samobójczą i było 3:1. Niedługo po tym gola dla drużyny z Berlina strzelił Matheus Cunha, a kwadrans przed końcem meczu bramkę trafił Krzysztof Piątek. "El Pistolero" pokonał bramkarza rywali z rzutu karnego. Dla polskiego snajpera była to pierwsza bramka w Bundeslidze.

24. kolejka niemieckiej Bundesligi

FORTUNA DUESSELDORF - HERTHA BSC 3:3

Bramki: Kenan Karaman 6 i 45, Erik Thommy 9 - Erik Thommy (samobój), Matheus Cunha 66, Krzysztof Piątek 75 (karny)