MLS. Adam Buksa z pierwszym ligowym golem! Polski snajper zabawił się w polu karnym (VIDEO)

Data dodania: 07-03-2020 22:20

W spotkaniu 2. kolejki rozgrywek Major League Soccer (MLS) New England Revolution zremisowało przed własną widownią z Chicago Fire 1:1 (1:0). Bramkę w tym spotkaniu zdobył Adam Buksa!

Napastnik New England Revolution w 28. minucie wpisał się na listę strzelców. Dostał piłkę od jednego z partnerów, znakomicie ją przyjął, minął rywala i uderzył mocno w długi róg. Buksa spędził na murawie pełne 90 minut.

W 70. minucie do wyrównania doprowadził Jonathan Bornstein. Warto dodać, że w zespole gości cały mecz rozegrał Przemysław Frankowski.