David De Gea krytykowany przez legendę Manchesteru United. "Mam juz dość tego bramkarza. Pobiłbym się z nim nawet w przerwie"

Data dodania: 20-06-2020 8:43
David De Gea krytykowany przez legendę Manchesteru United.

Bramkarz Manchesteru United, David De Gea znalazł się w ogniu krytyki po piątkowym remisie 1:1 przeciwko Tottenhamowi. W ostrych słowach wypowiedział się o nim Roy Kean, legendarny pomocnik "Czerwonych Diabłów".

David De Gea popełnił błąd, który kosztował Machester United utratę bramki. Po meczu eksperci krytykowali grę defensywaną podopiecznych Ole Gunnara Solskjaera, a najmocniej oberwało się hiszpańskiemu golkiperowi.

Ikona "Czerwonych Diabłów" Roy Keane, nie przebierał w słowach oceniając występ Hiszpana.

- Ta bramka była szokująca. Mam już dość tego bramkarza - powiedział były pomocnik na antenie "Sky Sports".

- Najchętniej pobiłbym się z nim w przerwie. Dla takiego uznanego golkipera to powinna być prosta obrona, a nie gol dla przeciwnika. Byłem zdumiony, że to wpadło - podkreślił Keane.

Oberwało się też innemu zawodnikowi. Harry Maguire również nie należy do ulubieńców byłego kapitana United.

- Jego i De Gei nie wpuściłbym do klubowego autokaru. Niech wracają taksówką do Manchesteru. Powinni się spalić ze wstydu za taką grę. A De Gea jest najbardziej przecenianym bramkarzem, jakiego oglądałem - podumował Keane.