Jarosław Niezgoda wszedł z ławki. Jego rywal do gry w pierwszym składzie znowu bohaterem Portland Timbers

Data dodania: 19-07-2020 7:05

Nie będzie Jarosławowi Niezgodzie wskoczyć do podstawowego składu Portland Timbers. Polski napastnik w meczu z Houston Dynamo znowu wszedł na boisko z ławki rezerwowych, a jego rywal do miejsca w jedenastce, Jeremy Ebobisse, znowu trafił do siatki.

Niezgoda wszedł na boisko w 69. minucie, gdy było 2:0 dla Timbers. Zmienił właśnie Ebobisse, który w 35. minucie dał ekipie z Portland prowadzenie.

Niezgoda niczym specjalnym się nie wyróżnił, Timbers wygrali ostatecznie 2:1, a Ebobisse strzelił gola w drugim meczu z rzędu w wielkim turnieju - zastąpił storpedowany przez koronawirusa ledwie co rozpoczęty w marcu klasyczny sezon - MLS is Back.

Timbers po 2 meczach mają w swojej grupie 6 punktów i już pewny awans do fazy play off.