Radosław Murawski zawiódł w starciu z gigantem! W tym momencie nadzieje jego zespołu prysły (VIDEO)

Data dodania: 06-12-2020 19:40

Radosław Murawski zawiódł w meczu z Fenerbahce Stambuł. Polski pomocnik Denizlisporu nie wykorzystał rzutu karnego, a jego zespół przegrał 0:2.

Do przerwy Fenerbahce prowadził 2:0 po golach Papissa Cisse z 9. minuty oraz Gokhana Gonula z 40. minuty.

W 56. minucie Murawski miał szansę na gola kontaktowego i danie nadziei gospodarzom na urwanie punktów faworytowi, ale nie dał rady pokonać z rzutu karnego Altaya Bayindira. Bramkarz gości obronił strzał Polaka.

Murawski zagrał do 78. minuty. Został zmieniony przed Fede Varelę.

Denizlispor zajmuje w tabeli Super Lig dopiero 20., a więc przedostatnie, miejsce. Fenerbahce plasuje się ma 3. lokacie.