Piotr Zieliński w gazie. Piękna asysta Polaka i Skorupski pokonany. To jednak mało. Jest i druga asysta "Ziela" (VIDEO)

Data dodania: 07-03-2021 21:15

Piotr Zieliński jest ostatnio w dobrej formie. W trzech ostatnich meczach Polak dwa razy trafiał do siatki rywali Napoli, a w niedzielny wieczór zaliczył piękną asystę przy golu na 1:0, a potem drugą przy bramce na 2:0.

Zieliński już w 8. minucie spotkania u siebie z Bologną dograł piłkę do Lorenzo Insigne, a ten pokonał Łukasza Skorupskiego.

Dla Zielińskiego to 6. asysta we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie. Polak w 34 meczach ma na koncie także 8 goli.

W drugiej połowie Zieliński zanotował kolejną asystę. W 65. minucie wynik na 2:0 z podania reprezentanta Polski podwyższył Victor Osimhen.

Ostatecznie Napoli wygrało 3:1. Zieliński zagrał do 79. minuty. Zespół Polaka jest w tabeli na 6. lokacie. Do podium traci 8 punktów. Bologna jest na 12. lokacie.