Pep Guardiola wypowiedział na temat fatalnego karnego Sergio Aguero. "Nikt się tego nie spodziewał".

Data dodania: 09-05-2021 11:00
Pep Guardiola wypowiedział na temat fatalnego karnego Sergio Aguero.

Szkoleniowiec Manchesteru City, Pep Guardiola, skomentował rzut karny Sergio Aguero.

W sobotnim meczu Premier League "The Citizens" przegrał na Etihad Stadium 1:2 z Chelsea FC. W 44. minucie wynik otworzył Raheem Sterling, ale do przerwy mogło być 2:0.

Gospodarze mieli rzut karny. Do jedenastki podszedł Sergio Aguero i fatalnie uderzył. Benjamin Mendy nawet nie musiał się wysilać i tylko złapał piłkę. W drugiej połowie "The Blues" strzelili dwa gole i wygrali spotkanie. Na listę strzelców wpisali się Hakim Ziyech oraz Marcos Alonso.

Na temat rzutu karnego po meczu wypowiedział się Pep Guardiola. - Gdyby strzelił bramkę, każdy powiedziałby, że jest geniuszem. Taką podjął decyzję. Nikt się tego nie spodziewał. Uważał, że tak będzie dobrze i musi wziąć za to odpowiedzialność - powiedział Guardiola.

Źródło: Mancity.com

Fot: Vitleo - Shutterstock.com