Grzegorz Krychowiak zdobył kolejną bramkę w Rosji. Pokonał bramkarza rywala Legii (VIDEO)

Data dodania: 20-11-2021 20:13

Grzegorz Krychowiak strzelił gola w meczu FK Krasnodar ze Spartakiem Moskwa. Jego zespół po bramce Polaka z rzutu karnego pokonał 2:1 rywala Legii Warszawa z Ligi Europy.

Krychowiak w 61. minucie przy stanie 1:1  wykorzystał jedenastkę i dał swojemu FK Krasnodar triumf w meczu 15. kolejki rosyjskiej Premier Ligi.

Wcześniej do siatki trafili Jhon Cordoba dla Krasnodaru w 16. minucie oraz Aleksandr Sobolew z karnego w 45. minucie dla Spartaka.

Dla Krychowiaka to czwarty gole w sezonie. Polak zagrał całe spotkanie.

FK Krasnodar w tabeli jest na 5. miejscu z dorobkiem 24 punktów, a Spartak plasuje się na 10. pozycji z 19 oczkami.

Skład Spartaka: 57. Aleksandr Sielichow - 3. Maximiliano Caufriez (71, 92. Nikołaj Rasskazow), 2. Samuel Gigot, 14. Gieorgij Dżykija - 8. Victor Moses, 18. Nail Umiarow, 22. Michaił Ignatow, 6. Ayrton (83, 17. Aleksandr Łomowickij) - 11. Jordan Larsson, 7. Aleksandr Sobolew, 24. Quincy Promes.

Rewanżowe spotkanie Spartaka z Legią - w Moskwie było 1:0 dla Wojskowych - odbędzie się 9 grudnia, w 6. kolejce fazy grupowej Ligi Europy, w Warszawie.