Wpadka Dariusza Szpakowskiego podczas transmisji półfinału Ligi Mistrzów rozbawiła kibiców. Pomylił piłkarza z... nazwą whiskey

Data dodania: 05-05-2022 6:45

Podczas transmisji półfinałowego spotkania Ligi Mistrzów Real Madryt - Manchester City Dariuszowi Szpakowskiemu przydarzyła się wpadka, która rozbawiła kibiców.

Rewanżowe spotkanie na Santiago Bernabeu dostarczyło niesamowitych wrażeń. Real Madryt, który pierwszy mecz w Anglii przegrał 3:4, przegrywał z Manchesterem City do 90. minuty 0:1. Wówczas dwa gole strzelił rezerwowy Rodrygo, doprowadzając do dogrywki. W niej decydującego o awansie Królewskich do finału Ligi Mistrzów zdobył z rzutu karnego Karim Benzema.

Emocje udzieliły się wszystkim, również Dariuszowi Szpakowskiemu. Komentujący wraz z byłym reprezentantem Polski Sebastianem Milą dziennikarz zaliczył w drugiej połowie zabawną wpadkę. "Będzie problem chyba, bo Johnnie Walker, znaczy Walker leży na boisku" – stwierdził.

Porównanie zawodnika do nazwy słynnej marki whiskey, natychmiast została wychwycona przez kibiców. "Szpakowski: problem, bo Johnny Walker leży na boisku", "Johnny Walker Szpakowski myślami już na afterze", ""Johnny Walker leży na boisku" ~ Szpakowski Najlepszy! – komentowali przejęzyczenie Szpakowskiego w mediach społecznościowych.

28 maja w Paryżu rywalem "Królewskich" w finale Ligi Mistrzów będzie Liverpool. Dojdzie do powtórki z 2018 roku. Wówczas w Kijowie Real wygrał 3:1.