Kabaret w obronie Jagiellonii Białystok (WIDEO)

Data dodania: 14-08-2022 18:20

Raków Częstochowa prowadzi do przerwy 2:0 w meczu z Jagiellonią Białystok. Przy drugiej bramce obrońcy drużyny ze stolicy Podlasia kompletnie się ośmieszyli.

Już w trzeciej minucie prowadzenie gospodarzom dał Bartosz Nowak. Niedługo później było już 2:0, a obrona Jagiellonii kompletnie się ośmieszyła. Defensorzy z Białegostoku mogliby występować w kabarecie.

Fabian Piasecki, napastnik Rakowa przedarł się przez kilku rywali i znalazł się z piłką w polu karnym. Uderzenie na bramkę rywali oddał Szymon Czyż trafiając w słupek. Później futbolówka trafiła do Bojana Nasticia, który…zobaczcie sami: