Wreszcie show Cristiano Ronaldo w Arabii Saudyjskiej. Portugalski as w pojedynkę rozprawił się z rywalem (VIDEO)

Data dodania: 09-02-2023 21:42

Cristiano Ronaldo dał show w swoim 4. występie w barwach Al-Nassr. Portugalski as strzelił cztery gole w wygranym 4:0 ligowym meczu z Al-Wehda.

Ronaldo zaczął przygodę z Al-Nassr nie tak, jak sobie wymarzył, bo w trzech meczach spotkaniach zdobył tylko jedną bramkę i to z rzutu karnego. W czwartek CR7 dał już jednak prawdziwy popis swoich umiejętności.

Portugalczyk w starciu z Al-Wehda czterokrotnie pokonał bramkarza gospodarzy. Kapitan Al-Nassr już w 21. minucie trafił po raz pierwszy, a był to dla niego szczególny moment, bowiem ta bramka była jego 500. w oficjalnych ligowych rozgrywkach.

W 40. minucie padł gol na 2:0. Portugalski as wyprzedził obrońcę i spokojnie pokonał bramkarza.

Po przerwie Ronaldo skompletował pierwszy hat-trick w Arabii Saudyjskiej. Napastnik w 51. minucie bez kłopotów wykorzystał rzut karny. Był to 61. hat-trick asa z Madery w karierze. Warto dodać, że 30 "trójpaków" CR7 zaliczył przed 30. urodzinami, a 31 już po...

W 61. minucie Ronaldo trafił po raz czwarty i zamknął wynik. Tym razem na raty pokonał bramkarza gospodarzy.

W tabeli Al-Nassr jest na 1. miejscu i wyprzedza Al-Shabab, który ma tyle samo punktów, ale jeden mecz rozegrany więcej. Ronaldo ma 5 goli i będzie gonił czołówkę strzelców - liderem jest Talisca z 13 bramkami.