Dwugłos trenerski po meczu 20. kolejki PKO BP Ekstraklasy Wisła Płock - Lech Poznań

Data dodania: 12-02-2023 8:15

Poniżej publikujemy wypowiedzi trenerów Stano i van den Broma po meczu 20. kolejki PKO BP Ekstraklasy Wisła Płock - Lech Poznań (0:1), w którym zwycięską bramkę zdobył dla przyjezdnych Radosław Murawski.

Pavol Staňo (Wisła Płock):

Myślę, że po takim meczu troszeczkę albo dużo niedosytu. Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie. Widać było, jaki mamy plan. Już w pierwszej połowie wykreowaliśmy dużo sytuacji na zdobycie bramki. Taka jest piłka, dziś nam nie było dane strzelić. Pracowaliśmy na bramki. Chcę podziękować chłopakom za charakter, walkę i jakość. Tak że nie zgadza się wynik, ale to jest piłka. Nie zawsze wszystko jest idealne. Wierzę, że w kolejnym meczu nam zostanie jakość. Były błędy, w piłce to normalne. Szkoda wyniku. Gratuluję Lechowi Poznań.

John van den Brom (Lech Poznań):

- Najważniejszym punktem, o którym możemy mówić po tym spotkaniu, jest to, że wygraliśmy ten mecz. Ostatnie mecze były lepsze w naszym wykonaniu. Dzisiaj dużo walczyliśmy na boisku. Zdobyliśmy bardzo ładnego gola w najlepszym momencie pierwszych trzydziestu minut. Dobrze się dziś broniliśmy. To jest dla mnie ważne, bo trochę goli traciliśmy. Możemy powiedzieć, że w ostatnich meczach graliśmy dobrze, a brakowało zwycięstw. Dziś było trochę na odwrót. Ale najważniejsze dla nas jest to, że to zwycięstwo na koncie mamy.