Ustawienia Twojej prywatności

Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

Prezydent Barcelony reaguje na korupcyjne zarzuty: “Jestem podekscytowany możliwością konfrontacji z łajdakami"

Dodał: Grzegorz Sawicki
Data dodania: 14-03-2023 9:15
Prezydent Barcelony reaguje na korupcyjne zarzuty: “Jestem podekscytowany możliwością konfrontacji z łajdakami

Prezydent Barcelony, Joan Laporta, odniósł się do zarzutów stawianych klubowi w związku ze skandalem korupcyjnym, w którym główną rolę gra kataloński klub.

Barcelona jest zamieszana w skandal korupcyjny. Laporta odpowiedział na stawiane klubowi zarzuty w związku z dokonaniem kilku płatności na rzecz Enriqueza Negreiry, kiedy był wiceprzewodniczącym Komisji Sędziowskiej, w latach 2001-2018. Pojawiły się doniesienia, że Katalończycy uzyskali tym samym przychylne traktowanie ze strony arbitrów.

– Niektórzy ludzie motywowani zazdrością chcą zaszkodzić naszej reputacji kampaniami w złej wierze. Reputacja Barcelony nie zostanie skażona. Będziemy bronić naszego klubu z całych sił – powiedział Laporta.

– Barca to klub z wartościami. Używamy słowa wartości, ponieważ są one fundamentalną częścią naszego modelu doskonałości, a nie po to, aby wyglądać dobrze – dodał. 

– Jestem naprawdę podekscytowany możliwością konfrontacji z łajdakami, którzy próbują splamić nasz klub. Były zaciekłe ataki mające na celu zabrudzenie naszego herbu, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. I możecie być pewni, że zarząd, któremu mam zaszczyt przewodniczyć, będzie tego bronił z całych sił – zakończył Laporta.

TAGI

Inne artykuły