Piotr Zieliński załamany. "Nie może drużyna z takimi zawodnikami tak zrobić"

Data dodania: 24-03-2023 23:11
Piotr Zieliński załamany.

Piotr Zieliński był wyraźnie przybity po porażce reprezentacji Polski z Czechami 1:3 w Pradze w 1. kolejce eliminacji Euro 2024. Pomocnik Biało-Czerwonych nie ukrywał w rozmowie z TVP Sport nie umiał wytłumaczyć, co stało się na początku meczu, gdy Polacy po 3 minutach przegrywali 0:2.

- Trudno powiedział, trudno wytłumaczyć. Drużyna z takimi zawodnikami nie może wyjść na spotkanie i po dwóch minutach przegrywać 0:2, to nie może się przytrafić - powiedział Zieliński.

- To ukierunkowało ten mecz, nie było łatwo, bo Czesi postawili ciężkie warunki, ale uważam, że i tak można było więcej wyciągnąć z tego spotkania - stwierdził "Zielu".

Pomocnik przyznał, że trzeba przeanalizować błędy i wyciągnąć wnioski. Wyraził też nadzieję, że już w poniedziałek z Albanią będzie lepiej.

Z Albanią musimy zagrać odmienny mecz, zdobyć trzy punkty, bo to bardzo ważne. Czasu nie cofniemy. Zagraliśmy 20 minut katastrofalnie. To niedopuszczalne, ale mamy mecz za trzy dni, który musimy wygrać - zakończył Zieliński.