Patryk Szysz błyszczy formą. Strzelił kolejnego gola. Tym razem w lidze (VIDEO)

Data dodania: 09-04-2023 18:29

Patryk Szysz jest w formie. Kilka dni temu strzelił dwa gole w meczu z Galatasaray w Pucharze Turcji, a w niedzielę wielkanocną trafił do siatki w SuperLig w spotkaniu z Sivassporem.

Szysz trafił do siatki w wyjazdowym meczu 28. kolejki. Sivasspor objął prowadzenie w 37. minucie po samobójczym strzale Leo Duarte, ale w 61. minucie Basksehir wyrównał po uderzeniu Polaka. Wynikiem 1:1 skończyła się potyczka na Yeni 4 Eylul Stadyumu.

Dla Patryka Szysza, który zagrał do 86. minuty, to 3. ligowy gol w sezonie. Polski skrzydłowy w 22 spotkaniach SuperLig ma też na koncie 3 asysty. Ponadto w pozostałych 15 występach dołożył 3 gole i asystę - w Pucharze Turcji i w Lidze Konferencji Europy.

Ekipa Patryka Szysza walczy o awans do pucharów. Jest aktualnie na 5. pozycji. Sivasspor, w którego kadrze meczowej zabrakło Karola Angielskiego, jest na 11. pozycji.