Szymański nie hamuje w Fenerbahce. Reprezentant Polski kolejny raz podkręcił swoje statystyki (VIDEO)

Data dodania: 04-12-2023 20:51

Sebastian Szymański cały czas podkręca swoje statystyki w Fenerbahce Stambuł. Polski pomocnik w poniedziałkowym meczu z Sivassporem strzelił swojego już 7. gola w tym sezonie Super Lig.

Szymański zaczął mecz w pierwszym składzie. Reprezentant Polski w 17. minucie otworzył wynik spotkania 14. kolejki. Pomocnik zdobył tym samym swoją 7. bramkę w sezonie tureckiej ligi.

Do przerwy Fenerbahce prowadził 2:0, bowiem wynik podwyższył w 42. minucie Irfan Kahveci. Po przerwie kontaktowego gola strzelił Rey Manaj, ale potem padły dwie kolejne bramki dla gospodarzy - samobójcza Alaaddina Okumusa w 68. minucie i Edina Dżeko w 75. minucie - więc lider wygrał 4:1.

Sebastian Szymański w sumie w Fenerbahce, do którego trafił latem z Dynama Moskwa, ma na koncie 25 meczów, 10 goli i 9 asyst. O polskim pomocniku już od kilku tygodni spekuluje się w kontekście transferu do najsilniejszych lig Europy i to do klubów z ich czołówek.