To się nie dzieje... Kolejny piłkarz FC Barcelona doznał kontuzji. Opuszczał murawę ze łzami w oczach

Data dodania: 31-01-2024 22:23

Wielkie problemy z kontuzjami mają w tym sezonie w FC Barcelona. W wygranym 1:0 spotkaniu z Osasuną Pampeluna kolejny zawodnik nabawił się urazu. Już na początku meczu murawę musiał opuścić Ferran Torres i czeka go na pewno kilka tygodni przerwy.

Torres już w 7. minucie spotkania zgłosił, że musi opuścić murawę. Od razu było jasne, że kontuzja jest poważniejsza. 23-letni skrzydłowy z boiska schodził ze łzami w oczach.

Szybko okazało się, że Torres uszkodził mięsień dwugłowy. Przez kontuzję uda będzie musiał pauzować około miesiąca.

W tym sezonie Torres zagrał w 32 meczach FC Barcelona. Strzelił 11 goli i zaliczył 4 asysty. Na pewno opuści cztery ligowe spotkania oraz pierwszy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów z SSC Napoli.

To kolejny zawodnik, który wypada z gry w FC Barcelona. Aktualnie urazy leczą Marc-Andre ter Stegen, Inigo Martinez, Alejandro Balde, Marcos Alonso, Gavi, Sergi Roberto, Joao Felix i Raphninha.