Co za akcja i gol Sebastiana Kowalczyka. Polak dał wygraną takim trafieniem (VIDEO)

Data dodania: 14-04-2024 9:23

Sebastian Kowalczyk strzelił gola w amerykańskiej Major League Soccer. Polski pomocnik Houston Dynamo trafił do siatki w wygranym spotkaniu z Minnesota United.

Kowalczyk zdobył swoją pierwszą bramkę w tym sezonie MLS. Były zawodnik Pogoni Szczecin w 77. minucie dał zwycięstwo 2:1 Houston Dynamo.

Polak odpowiedział swoim golem na trafienie Franco Fragapene'a z 70. minuty. Wcześniej prowadzenie Houston Dynamo dał w 38. minucie samobójczym golem Alejandro Bran.

Kowalczyk zagrał pełne 90 minut. Jego Houston Dynamo zajmuje trzecie miejsce  w tabeli konferencji zachodniej z dorobkiem 13 punktów po siedmiu rozegranych spotkaniach.