Michał Skóraś się doczekał. Polski skrzydłowy strzelił pierwszego gola w lidze belgijskiej (VIDEO)

Data dodania: 14-04-2024 15:57

Michał Skóraś doczekał się debiutanckiego gola w belgijskiej lidze. Polski skrzydłowy Club Brugge trafił do siatki w spotkaniu grupy mistrzowskiej z Royal Antwerp FC.

Sprowadzony przez Brugge latem Skóraś w 36 dotychczasowych spotkaniach strzelił 2 gole i zaliczył 8 asyst. Bramki zdobywał w Lidze Konferencji (eliminacje i faza grupowa). Teraz trafił w Jupiler Pro League.

Skóraś, który ostatnio złapał wysoką formę, wyszedł na mecz z Royal Antwerp w pierwszy składzie. Tydzień wcześniej zanotował dwie asysty przeciwko Anderlechtowi, a tym razem zdobył bramkę.

Prowadzenie Club Brugge dał w 44. minucie Onyedika. W 60. minucie zrobiło się 2:0. Lewą stroną urwał się Bjoern Meijer i wyłożył piłkę do Skórasia, który podwyższył wynik.

Skóraś zagrał do 68. minucie. Zmienił go Juntgla. Gospodarze ostatecznie wygrali 3:0, a wynik ustalił Zinckernagel w 90. minucie.

Club Brugge w grupie mistrzowskiej zajmuje 3. miejsce. Ma 33 punkty i traci po 2 oczka do Anderlechtu i Royal Union SG, które zagrają między sobą w niedzielę o 18:00.