Koszmarny błąd młedego bramkarza w meczu ligi austriackiej. Golkiper pozbawił punktów swój zespół (VIDEO)

Data dodania: 20-04-2024 10:30

W piątkowym meczu ligi austriackiej Surm Graz pokonał 1:0 Rapid Wiedeń. Gospodarze zdobyli jedyną bramkę po koszmarnym błędzie bramkarza rywali.

Do 79. minuty spotkania utrzymywał się wynik bezbramkowy. Goście z Wiednia liczyli na to, że wywiozą jeden  punkt z terenu faworyzowanego przeciwnika. Strum Graz jest liderem austriackiej ligi.

Rapid Wiedeń stracił bramkę na dziesięć minut przed końcowym gwizdkiem arbitra po koszmarnym błędzie młodego golkipera. Niklas Hedl wypuścił piłkę z rąk po leciutkim podaniu od swego partnera zespołu. W jaki sposób? Odpowiedź zna chyba tylko on sam. Do futbolówki dopadł Biereth i ze stoickim spokojem wpakował ją do pustej bramki.

Wynik nie uległ już zmianie. Sturm Graz po zwycięstwie prowadzi w tabeli austriackiej Bundesligi z dorobkiem 35. punktów. Natomiast Rapid, który ma na koncie 22 oczka zajmuje czwarte miejsce.