Wisła z Pucharem Polski. Piłkarze Białej Gwiazdy wtargnęli na konferencję prasową (VIDEO)

Data dodania: 02-05-2024 20:41

Takie sytuacje zdarzają się nagminnie po tym, jak zespół osiągnie sukces lub wygra trofeum. Piłkarze Wisły Kraków ze śpiewem na ustach i szampanami w rękach wtargnęli na konferencję prasową po wygranym 2:1 po dogrywce finale Pucharu Polski!

Wisła wygrała w niecodziennych okolicznościach z Pogonią Szczecin. W doliczonym czasie gry, w ostatniej jego minucie, strzeliła gola na 1:1, a na początku dogrywki zdobyła drugą bramkę i nie oddała prowadzenia. I-ligowa aktualnie Biała Gwiazda ograła faworyzowanych Portowców i sięgnąła po Puchar Polski.

Po końcowym gwizdku radości nie było końca. Piłkarze cieszyli się na murawie, kibice świętowali na trybunach. Potem zawodnicy zeszli do szatni, gdzie dalej się bawili. Z kolei trener Albert Rude udał się na konferencję prasową. Jak się było można spodziewać, niedługo był na niej sam. Po kilku minutach spotkania trenera z dziennikarzami zostało przerwanę przez wtargnięcie piłkarzy Wisły.

Dla Wisły to pierwszy sukces od 2011 roku. Wówczas była mistrzem Polski. Puchar Polski zdobyła po raz pierwszy od 2003 roku.