Legia poznała rywala w IV rundzie el. Ligi Konferencji Europy. Awans jest obowiązkiem

Data dodania: 15-08-2024 23:06

Drita Gnjilane  będzie rywalem Legii Warszawa w IV rundzie eliminacji Ligi Konferencji Europy. Zespół z Kosowa po dogrywce ograł FK Auda z Łotwy.

Drita na wyjeździe w pierwszym meczu przegrała 0:1, ale w rewanżu odrobiła straty po golu Besnik Krasniqi w 75. minucie z rzutu karnego. 1:0 dla gospodarzy utrzymało się do końca regulaminowego czasu gry, więc doszło do dogrywki. W niej już w 91. minucie Łotysze wyrównali, ale potem strzelali już tylko ich rywale. W 102. minucie trafił Rron Broja, a w 115. minucie awans Dricie dał Albert Dabiqaj.

Legia z Dritą zagra 22 i 29 sierpnia. Pierwszy mecz Wojskowych z rywalem z Kosowa odbędzie się w Warszawie.

Drita nie zaczęła jeszcze sezonu w swojej lidze. W poniedziałek, 19 sierpnia ma zaplanowane spotkanie z Prishtiną.