W reprezentacji wychwalany, w klubie wygwizdany. Koszmarny błąd polskiego zawodnika zdecydował o porażce (VIDEO)

Data dodania: 21-10-2024 8:18

Nicola Zalewski dopiero drugi raz w obecnym sezonie pojawił się w wyjściowym składzie AS Romy. Niedzielnego meczu z Interem Mediolan nie będzie jednak mile wspominał. Reprezentant Polski popełnił koszmarny błąd, który zakończył się stratą gola. Zespół Zalewskiego przegrał spotkanie 0:1. W 72. minucie podczas zmiany kibice pożegnali Polaka gwizdami.

W 60. minucie meczu AS Roma wykonywała rzut rożny. Z tyłu pozostał m.in. Zalewski, do którego trafiła futbolówka po wybiciu przez jednego z graczy gości. Polak fatalnie przyjął piłkę, która mu odskoczyła i natychmiast przejął ją Davide Frattesi. Zawodnik Interu ruszył błyskawicznie na bramkę gospodarzy, a potem dograł do Lautaro Martineza i który zdobył bramkę.

Zalewski zmieniony został w 72. minucie gry, a kibice zgromadzeni na Stadio Olimpico pożegnało go przeraźliwymi gwizdami.

Polak w tym sezonie ma na koncie w barwach Romy zaledwie pięć spotkań i nieco ponad 280 minut. Jego umowa wygasa latem 2025 roku, a Zalewski od jakiegoś czasu niemal na siłę jest wypychany z klubu.