Paweł Dawidowicz wyleciał z boiska i osłabił Hellas. Jego zespół po tym stracił gola i punkt na stadionie uczestnika Ligi Mistrzów

Data dodania: 07-12-2019 21:48

Paweł Dawidowicz wyleciał z boiska przy stanie 2:2 w meczu Serie A z Atalantą Bergamo. Osłabiony Hellas Werona przegrał ostatecznie na Gewiss Stadium.

Dawidowicz zaczął mecz w pierwszym składzie Hellas i zagrał do 85. minuty. Na 5 minut przed końcem spotkania dostał drugą żółtą kartkę i przy stanie 2:2 musiał opuścić murawę.

W 90. minucie Atalanta wykorzystała swoją przewagę i zadała cios na wagę 3 punktów. Uczestnikowi Ligi Mistrzów wygraną dał Berat Djimsiti.

Wcześniej to Hellas niespodziewanie dwukrotnie prowadził. Na gole Samuela Di Carmine z 23. i 57. minuty odpowiadali jednak Rusła Malinowskyj w 44. minucie oraz Luis Muriel z karnego w 64. minucie.

Na ławce rezerwowych gości całe spotkanie spędził Mariusz Stępiński.

Hellas w tabeli ma 18 punktów i jest na 8. miejscu. Atalanta wywalczyła aż 10 oczek więcej i zajmuje 6. pozycję.