Pewna wygrana Chelsea FC. The Blues rozbili na wyjeździe Burnley FC. Debiutancki gol Ziyecha w Premier League

Data dodania: 31-10-2020 18:51

W 7. kolejce angielskiej Premier League Chelsea FC pokonała na wyjeździe Burnley FC 3:0 (1:0).

Podopieczni Franka Lamparda na prowadzenie wyszli w 26. minucie spotkania dzięki bramce Hakima Ziyecha. Marokańczyk znalazł się w polu karnym i płaskim strzałem pokonał bramkarza rywali. Dla Ziyecha była to pierwsza bramka w Premier League. Do Chelsea FC dołączył 1 lipca 2020 roku, a wcześniej grał tylko w Holandii.

Drugi gol dla "The Blues" padł w 63. minucie. Na listę strzelców wpisał się Kurt Zouma po asyście Masona Mouta. W 70. minucie na trzecią bramkę zdobył Timo Werner po podaniu Ziyecha.

Na swoim koncie Chelsea FC ma jak na razie 3 wygrane, 3 remisy i 1 przegraną. Dotychczas uzbierałą 12 punktów.

BURNLEY FC - CHELSEA FC 0:3

Bramki: Ziyech 26, Zouma 63, Werner 70