Mateusz Bogusz błyszczy na całego. Polak znowu popisał się w Major League Soccer (VIDEO)

Data dodania: 21-07-2024 11:51

Nie zatrzymuje się Mateusz Bogusz w Major League Soccer. Polski pomocnik po raz kolejny błysnął w barwach Los Angeles FC. 22-latek ma na koncie już 13 goli w tym sezonie.

Bogusz mocno pracuje nad powrotem do Europy. Grał już w Leeds United, UD Logrones i UD Ibiza. W marcu 2023 roku przeniósł się do Los Angeles FC i spisuje się rewelacyjnie.

W meczu z Seattle Sounders 22-letni pomocnik świetnie uderzył zza pola karnego i w 26. minucie podwyższył prowadzenie swojego zespołu. Bogusz utonął w objęciach kolegów. Nic dziwnego, bo gra rewelacyjnie. Ma na koncie 69 meczów, 18 goli i 13 asyst, z czego 23 spotkania, 13 goli i 5 asyst w tym sezonie.

Bogusz trafił raz, a dwa gole dołożył Denis Bouanga, który w 16. minucie zdobył bramkę z rzutu karnego, a w 74. minucie ustalił wynik na 3:0.

Mateusz Bogusz zagrał w Seattle do 78. minuty.

Los Angeles FC zajmuje pierwsze miejsce w konferencji zachodniej z dorobkiem 47 punktów w 24 meczach.