Skandal w meczu w I lidze. Kibice ŁKS przerwali mecz. Musiała interweniować straż pożarna (VIDEO)

Data dodania: 20-08-2024 21:22

Nie takiego startu sezonu oczekiwali i spodziewali się kibice ŁKS Łódź w I lidze. Spadkowicz z Ekstraklasy w pierwszych czterech kolejkach zdobył tylko punkt. We wtorek ŁKS mierzył się z Wartą Poznań na wyjeździe. W pewnym momencie kibice z Łodzi przerwali spotkanie.

Katastrofalny początek sezonu w wykonaniu ŁKS spowodował frustrację kibiców. Po 20 minutach goście z Łodzi, którzy zasiedli na trybunach, postanowili dać wyraz swojego niezadowolenia. Zaczęli wrzucać na murawę race. Gdy jedne wypalały się, na boisku lądowała kolejna partia. Potem odpalili fajerwerki.

Do akcji musiała wkroczyć straż pożarna. Strażacy z gaśnicami zaczęli gasić palącą się murawę. Sędzia Jarosław Przybył zaprosił natomiast piłkarzy obu ekip do szatni.

<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="pl" dir="ltr">Zaczęliśmy dobrze mecz. Niepotrzebna przerwa. <a href="https://t.co/IOTkgOCNTx">pic.twitter.com/IOTkgOCNTx</a></p>&mdash; Czy ŁKS awansował do Ekstraklasy? (@CzyLKSLodz) <a href="https://twitter.com/CzyLKSLodz/status/1825970258349535406?ref_src=twsrc%5Etfw">August 20, 2024</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="pl" dir="ltr">Kibice ŁKS- u wywiesili transparent &quot;Ełksa grać kur...mać&quot; i przerwali mecz wrzucając race na boisko w Grodzisku. <a href="https://twitter.com/_1liga_?ref_src=twsrc%5Etfw">@_1liga_</a> <a href="https://twitter.com/sport_tvppl?ref_src=twsrc%5Etfw">@sport_tvppl</a> <a href="https://t.co/TsaVcFnXiL">pic.twitter.com/TsaVcFnXiL</a></p>&mdash; Maciek Szcześniewski (@MaciekSzcz) <a href="https://twitter.com/MaciekSzcz/status/1825970189772407083?ref_src=twsrc%5Etfw">August 20, 2024</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="pl" dir="ltr">Ej chłopaki, bo my innego stadionu nie mamy!<br>Jak ten spalicie, to jest już serio po zawodach xD<a href="https://twitter.com/hashtag/WAR%C5%81KS?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#WARŁKS</a> <a href="https://t.co/dfUsvvT6EZ">pic.twitter.com/dfUsvvT6EZ</a></p>&mdash; Sportowe Pyry (@SportowePyry) <a href="https://twitter.com/SportowePyry/status/1825969855708934289?ref_src=twsrc%5Etfw">August 20, 2024</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Mecz został wznowiony po około 20 minutach. Po przymusowej przerwie... ŁKS zdobył dwie bramki. W 32. minucie na 1:0 trafił Arasa, a w 34. minucie podwyższył Młynarczyk.