Premier League. Everton FC podzielił się punktami z Manchesterem United. Fatalny błąd Davida de Gei (VIDEO)

Data dodania: 01-03-2020 17:45

W 28. kolejce angielskiej Premier League Everton FC zremisował przed własną publicznością z Manchesterem United 1:1 (1:1).

Pierwsza bramka padła już w 3. minucie. Gola zdobyła drużyna "The Toffees", a jego autorem został Dominic Clavert-Lewin. David de Gea próbował wybić piłkę, ale trafił wprost napastnika gospodarzy i piłka wpadła do siatki.

"Czerwone Diabły" wyrównały w 31. minucie. Na listę strzelców wpisał się Bruno Fernandes. Portugalczyk uderzył z dystansu i nie dał żadnych szans bramkarzowi Evertonu. Wynik się już nie zmienił i oba zespoły podzieliły się punktami.