Adam Buksa strzelił gola w ostatniej kolejce. Polski snajper pokazał klasę w sezonie Super Lig (VIDEO)

Data dodania: 24-05-2024 23:33

Adam Buksa strzelił swojego 16. gola w sezonie w tureckiej Super Lig. Polski snajper trafił do siatki w meczu ostatniej kolejki, w którym jego Antalyaspor zremisował 1:1 na wyjeździe z Alanyasporem.

Buksa zagrał w piątek 33. mecz w sezonie. I zdobył 16. bramkę, zamykając swoje konto w tym sezonie ligowym. Polak trafił do siatki w 80. minucie po dograniu z rzutu wolnego. Reprezentant Polski doprowadził do remisu, bo Antalyaspor przegrywał od 3. minuty i gola Hwang Ui-Jo.

Buksa podobnie jak Jakub Kałuziński zagrał w Antalyasporze cały mecz.

Antalyaspor zakończył sezon na dziesiątym miejscu w tabeli z dorobkiem 49 punktów.

Nie wiadomo, jaka przyszłość czeka Buksę. Napastnik jest wypożyczony do tureckiego klubu z RC Lens. We Francji jego kontrakt obowiązuje do połowy 2027 roku.