Tego debiutu nie będzie wspominał miło. Bramkarz w lidze tureckiej został poturbowany, a po chwili stracił przytomność (VIDEO)

Data dodania: 18-08-2019 22:54

Chwile grozy przeżył Mamadou Samassa w meczu Sivassporu z Besiktasem Stambuł (3:0). Bramkarz gospodarzy po zderzeniu z rywalem musiał opuścić murawę, a tuż za linią boczną stracił przytomność. Trafił do szpitala, ale na szczęście jego życie nie jest zagrożone.

Do sytuacji doszło tuż przed przerwą. Samassa zderzył się wówczas podczas interwencji z Tylerem Boydem. Wszystko nie wyglądało może aż tak bardzo groźnie, chociaż nawet oglądając powtórki czuje się ból, ale miało fatalne skutki.

Poturbowany bramkarz opuścił murawę i... stracił przytomność. Malijski golkiper bezwładnie osunął się na ziemię, a wydawało się, że sytuacja jest opanowana.

Zrobiło się niebezpiecznie, piłkarz trafił do szpitala, ale na szczęście badania nie wykazały poważniejszych problemów. Na pewno Samassę czeka przerwa w treningach i na drugi mecz w barwach Sivassporu, który pozyskał bramkarza latem z Troyes, golkiper sobie poczeka.