Real Madryt inkasuje trzy punkty w ostatnim sobotnim meczu w hiszpańskiej La Liga

Data dodania: 23-11-2019 22:25

W 14. kolejce hiszpańskiej La Liga Real Madryt pokonał na Santiago Bernabeu Real Sociedad 3:1 (1:1).

Real Madryt nie wszedł dobrze w ten mecz i już w 2. minucie stracił bramkę. Na listę strzelców w ekipie Realu Sociedad wpisał się Willian Jose po fatalnym błędzie Sergio Ramosa. Obrońca "Królewskich" podał piłkę jak na tacy Brazylijczykowi, a ten tylko dopełnił formalności.

Do wyrównania "Los Blancos" doprowadzili dopiero w 37. minucie po golu Karima Benzemy. Asystę przy jego trafieniu zaliczył Luka Modrić. Do przerwy nie padły już żadne bramki.

Tuż po przerwie gospodarze wyszli na prowadzenie. Strzelcem gola został Federico Valverde, a drugą asystę zaliczył Modrić.

W 74. minucie na 3:1 strzelił Modrić. Gareth Bale przerzucił piłkę do Benzemy, ten dostaczył ją do chorwackiego pomocnika, a 34-latek pięknym wolejem nie dał żadnych szans bramkarzowi gości. Wynik do końca się już nie zmienił i ekipa ze stolicy Hiszpanii zainkasowała trzy punkty.