Szalony mecz Sheffield United z Manchesterem United na Bramall Lane! Padło aż sześć bramek

Data dodania: 24-11-2019 19:35

W 13. kolejce angielskiej Premier League Manchester United zremisował na wyjeździe z Sheffield United 3:3 (0:1).

Do przerwy na Bramall Lane było 1:0 dla gospodarzy. Bramkę w 19. minucie zdobył John Fleck. Najpierw Lys Mousset ograł Phila Jonesa i dograł do Johna Lundstrama, a ten oddał strzał. 25-latek uderzył prosto w Davida de Geę, ale odbita futbolówka przez golkipera "Czerwonych Diabłów" wpadła na nogę Flecka i wpadła do siatki. W pierwszej części gry Sheffield United pokazało się z bardzo dobrej strony, grało spokojnie i nie pozwalało swoim rywalom na zbyt wiele.

Niedługo po przerwie, dokładnie w 52. minucie wynik podwyższył Mousset. 23-letni Francuz popędził przez środek boiska i płaskim uderzeniem z dystansu nie dał żadnych szans hiszpańskiemu bramkarzowi.

Później ekipa Ole Gunnara Solskjæra wzięła się do pracy i zaczęła odrabiać straty. Najpierw na listę strzelców wpisał się Brandon Williams. Po wrzutce Daniela Jamesa piłka została wybita przez zawodnika drużyny przeciwnej, a 19-latek uderzył z powietrza i Simon Moore tylko odprowadził piłkę wzrokiem. Za niedługo kolejne trafienia dołożyli Mason Greenwood oraz Marcus Rashford.

Wydawało się, że "United" wygraną ma w kieszeni, jednak w 90. minucie popularni "The Blades" doprowadzili do remisu. Z bliskiej odległosci gola strzelił Oliver McBurnie.

13. kolejka angielskiej Premier League

SHEFFIELD UNITED - MANCHESTER UNITED 3:3

Bramki: John Fleck 19, Lys Mousset 52, Oliver McBurnie 90 - Brandon Williams 72, Mason Greenwood 77, Marcus Rashford 79