Korona Kielce dobrze rozpoczęła zgrupowanie w Turcji. Podopieczni Mirosława Smyły w meczu towarzyskim pokonali KF Tirana

Data dodania: 15-01-2020 14:17

Korona Kielce podczas zgrupowania w Turcji wygrała 2:1 (0:1) w meczu sparingowym z KF Tirana (trzecia drużyna w albańskiej ekstraklasie).

Już w 4. minucie ekipa z Albanii wyszła na prowadzenie, a strzelcem bramki został Agustín Torassa. Winful Cobbinah dograł doskonale w pole karne, a ten bez problemu wpakował piłkę do siatki.

Do wyrównania w 47. minucie doprowadził Erik Pačinda po asyście Michaela Gardawskiego. Za chwilę, dokładnie w 54. minucie podopieczni Mirosława Smyły strzelili drugiego gola. Na listę strzelców wpisał się Uroš Đuranović. Rezultat ostatecznie nie uległ zmianie.

KORONA KIELCE - KF TIRANA 2:1

Bramki: Erik Pačinda 47, Uroš Đuranović 54 - Agustín Torassa 4

Korona Kielce: (I połowa) 88. Marek Kozioł - 25. Grzegorz Szymusik, 4. Themistoklís Tzimópoulos, 15. Piotr Pierzchała (30 Rodrigo Zalazar), 87. Bartosz Prętnik - 31. Johnny Spike Gill, 20. D'Sean Theobalds (30 Uroš Đuranović), 6. Ognjen Gnjatić, 24. Wato Arweladze, 3. Dawid Lisowski (30 Andrés Lioi) - 28. Mateusz Sowiński. (II połowa) Jakub Osobiński - Mateusz Spychała, Iván Márquez, Adnan Kovačević (56 Milan Radin), Michael Gardawski - Erik Pačinda, Jakub Żubrowski, Rodrigo Zalazar, Andrés Lioi (60 Michal Papadopulos) - Matej Pučko, Uroš Đuranović (60 Marcin Cebula).

KF Tirana: (skład wyjściowy) 1. Ilion Lika - 17. Albi Doka, 32. Kristi Vangjeli, 4. Gentian Muça, 2. Marsel Ismajlgeci, 55. Idriz Batha, 21. Jurgen Çelhaka, 7. Élton Calé, 15. Agustín Torassa, 8. Winful Cobbinah, 9. Michael Ngoo.

Źółte kartki: Gardawski - Vangjeli.