Serie A. Bologna FC wygrała przed własną widownią z Brescią Calcio! Grał Skorupski

Data dodania: 01-02-2020 17:05

W pierwszym sobotnim meczu 22. kolejki włoskiej Serie A Bologna FC wygrała u siebie z Brescią Calcio 2:1 (1:1).

Wynik w 36. minucie otworzyła Brescia Calcio. Na listę strzelców wpisał się Ernesto Torregrossa. 27-letni Włoch pewnie wykorzystał rzut karny. Do wyrównania doprowadził w 43. minucie Riccardo Orsolini, a asystował mu Ibrahima Mbaye. Pod koniec meczu gospodarze strzelili na 2:1. Bramkę w 89. minucie po asyście Rodrigo Palacio zdobył Mattia Bani.

Warto dodać, że całe spotkanie w bramce gospodarzy rozegrał Łukasz Skorupski. Dla 28-latka był to 22 mecz w tym sezonie Serie A.