VfB rozbił rywala na wyjeździe. Marcin Kamiński wszedł z ławki i zanotował jedną z asyst! (VIDEO)

Data dodania: 21-06-2020 18:33

VfB Stuttgart, który jest o krok od powrotu do Bundesligi, wygrał aż 6:0 z 1. FC Neuernberg w mecze 33. kolejki sezonu 2. Bundesligi. Asystę przy jednej z bramek zanotował Marcin Kamiński.

VfB wygrał na wyjeździe w imponujących rozmiarach. Marcin Kamiński zaczął mecz na ławce rezerwowych, ale w 61. minucie trener Pellegrino Matarazzo wpuścił Polaka na boisko.

W tym momencie goście prowadzili w Norymberdze 4:0, a po 2 minutach od wejścia Kamiński zagrał do Karazora i było już 5:0. Wynik na 6:0 został ustalony w 76. minucie.

VfB po tej wygranej jest o krok od awansu do Bundesligi. Ekipa ze Stuttgartu zajmuje 2. miejsce - pierwszą lokatę i awans już wcześniej zapewniła sobie Arminia Bielefeld. VfB o 3 oczka wyprzedza 1.FC Heidenheim, który ograł u siebie 3:0, a na wyjeździe zremisował 2:2 i od którego ma znacznie lepszy bilans bramek.

Dla VfB awans będzie powrotem do Bundesligi po zaledwie rocznej banicji.

Futbol.pl, fot:  Łączy nas Piłka (YouTube)