Piotr Zieliński w wielkiej formie. Polak zanotował ŚWIETNĄ asystę na San Siro (VIDEO)

Data dodania: 14-03-2021 22:16

Piotr Zieliński zanotował asystę w meczu SSC Napoli z AC Milan na San Siro. Polak świetnym podaniem otworzył Matteo Politano drogę do bramki.

Po bezbramkowej I połowie Napoli szybko po przerwie objęło prowadzenie. Zieliński prostopadłym podaniem znalazł Politano, a ten pokonał Gianlucę Donnarummę.

Zieliński ostatnio jest w wysokiej formie. Strzelił 3 gole w 6 ostatnich meczach i dołożył 3 asysty. Z Milanem zagrał do 75. minuty.

Dobra forma "Ziela" może cieszyć w kontekście meczów reprezentacji w el. MŚ 2022 z Węgrami, Andorą i Anglią. Oby tylko pomocnik Napoli potrafił zagrać w kadrze jak w klubie.

Napoli ostatecznie wygrało 1:0 i walczy nadal o miejsce w czołówce. Obecnie jest na 5. lokacie, ale do 2. AC Milan traci teraz 6 oczek i ma jeden mecz rozegrany mniej. Przed Napoli są też Juventus i Atalanta Bergamo oraz liderujący Inter. Inter ma już 9 punktów więcej niż Milan.