Piotr Zieliński znowu to zrobił! Polak błyszczy w formą w Napoli (VIDEO)

Data dodania: 11-04-2021 15:47

Piotr Zieliński zanotował w niedzielnym meczu z Sampdorią Genua siódmą asystę w tym sezonie Serie A. To już 9. otwierające podanie Polaka, licząc wszystkie rozgrywki.

Tym razem Zieliński zanotował asystę przy golu Fabio Ruiza. Napoli ładnie zagrało akcję i Hiszpan strzałem sprzed pola karnego pokonał bramkarza gospodarzy.

Napoli prowadziło na wyjeździe od 35. minuty 1:0. W II połowie Sampdoria wyrównała za sprawą Thorsby'ego, ale po analizie VAR bramkę anulowano i w 75. minucie nadal to goście prowadzili. Ostatecznie Napoli wygrało 2:0, a wynik ustalił w 87. minucie Osimhen.

Piotr Zieliński zagrał do 74. minuty. Bartosz Bereszyński w Sampdorii zanotował cały mecz.

Napoli w tabeli jest jest na 4. pozycji z 59 punktami. Tyle samo ma Juventus, ale rozegrał jedno spotkanie mniej. Napoli z 4. lokaty może zepchnąć jeszcze Atalanta. Sampdoria plasuje się na 10. lokacie.