Liga Mistrzów CONCACAF. Kolejny gol Kacpra Przybyłki. Zespół Polaka awansował do półfinału (VIDEO)

Data dodania: 05-05-2021 10:40

W rewanżowym ćwierćfinałowym spotkaniu Ligi Mistrzów CONCACAF Philadelphia Union zremisowała u siebie 1:1 z Atlantą United. Na listę strzelców w zespole gospodarzy wpisał się Kacper Przybyłko.

Pierwszy mecz zakończył się wygraną Philadelphii 3:0. Drużyna Przybyłki ostatecznie awansowała do półfinału tych rozgrywek. W rewanżowym meczu najpierw gola strzelili goście. Tuż przed przerwą bramkę zdobył Santiago Sosa.

W 88. minucie do wyrównania doprowadził Przybyłko. Polski środkowy napastnik dostał piłkę w polu karnym i pewnym strzałem pokonał bramkarza rywali. W tych rozgrywkach Przybyłko ma już pięć bramek. Znajduje się w bardzo dobrej formie.

W następnej rundzie zespół Przybyłki zmierzy się z wygranym pary Portland Timbers - Club America. Pierwsze starcie pomiędzy tym zespołami zakończyło się remisem 1:1. Rewanżowe spotkanie zaplanowano na 6 maja. Początek o godzinie 4:15.