Jakub Świerczok zdobył kuriozalną bramkę. Polakowi dopisało szczęście i dał remis Nagoya Grampus (VIDEO)

Data dodania: 22-09-2021 14:53

Jakub Świerczok zdobył kolejną bramkę w Nagoya Grampus. Tym razem polski napastnik trafił do siatki w ligowym spotkaniu 32. kolejki na wyjeździe z FC Tokyo.

Świerczok zaczął mecz w podstawowym składzie gości i w 43. minucie wyrównał stan meczu na 1:1. Polski snajper trzecim golem w sezonie ligowym w J1 League odpowiedział na trafienie gospodarzy autorstwa Adailtona z 26. minuty. Trzeba przyznać, że Polak miał sporo szczęścia.

Jakub Świerczok trafił do siatki w trzecim kolejnym spotkaniu Nagoya Grampus. W sumie od transferu latem zagrał w 10 spotkaniach i strzelił 8 goli.

Świerczok grał do 56. minuty. Na murawie zmienił go Mu Kanazaki. Nagoya Grampus zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 54 punktów.