Wieczysta Kraków zagra z rywalem z Serie A. Franck Ribery trafił z karnego już na początku spotkania

Data dodania: 20-07-2022 16:47

Wieczysta Kraków rozegrała trzeci międzynarodowy sparing tego lata. Po porażkach 0:3 z RCD Mallorca i 1:2 z Dynamo Czeskie Budziejowice beniaminek III ligi zmierzył się z włoską Salernitaną, która z trudem utrzymała się we włoskiej Serie A. Już w 3. minucie prowadzenie Włochom dał Franck Ribery.

Ribery, który swego czasu był najlepszym piłkarzem świata. Doświadczony Francuz wyprowadził zespół na boisko, a po chwili na prowadzenie, skutecznie egzekwując rzut karny. Już po kolejnych 3 minutach było 2:0, bo do siatki Wieczystej trafił Erik Botheim.

Ostatecznie więcej goli nie padło. Wieczysta przegrała z rywalem z Serie A 0:2 i wstydu nie przyniosła. Ekipa Franciszka Smudy wygląda na drużynę, która będzie faworytem walki o awans do II ligi. A potem ruszy w dalszą drogę.