Patryk Szysz przywitał się z Istanbul Basaksehir. Cenny gol Polaka w el. Ligi Konferencji (VIDEO)

Data dodania: 21-07-2022 22:31

Patryk Szysz zadebiutował w barwach Istanbul Basaksehir FK i zdobył od razu bramkę. Polak trafił do siatki kilka minut po wejściu na boisko w spotkaniu z Maccabi Netanja w II rundzie eliminacji Ligi Konferencji Europy.

Szysz do tureckiego klubu trafił kilka tygodni temu po tym, jak wygasła jego umowa z Zagłębiem Lubin. 24-letni skrzydłowy już w pierwszym oficjalnym meczu Istanbul Basaksehir w sezonie pojawił się na boisku.

Szysz wszedł na murawę w 76. minucie i 5 minut później trafił do siatki gości, wyrównując stan spotkania na 1:1. Ekipa z Izraela prowadziła bowiem od 2. minuty na Basaksehir Fatih Terim Stadyumu.